• Свеж
БИСЕР IZUMI Жените W Избега Шеќер Термички Велосипедизам Хулахопки

БИСЕР IZUMI Жените W Избега Шеќер Термички Велосипедизам Хулахопки

Rating 
DEN 1227.84

Од стока
Во магацинот

Телото : 90% Полиестер/10% Lycra Elastane; 46% Најлон/38% Полиестер/16% Lycra Elastane.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.ОДБЕРЕТЕ Термички Ткаенина, поставува репер за влага пренос и топлина.Жените ОДБЕРЕТЕ Избега 1 : 1 Chamois е мазна веднаш до кожата со помеша работ-слободен тапацир за максимална удобност.Скривам џеб да се одржи на копчиња.Додворувања широк корселе, инспириран од јога панталони, за супериорна удобност и минимална менувањето.Bio Viz рефлексивни елементи за ниско-светлина, видливост.Остане удобно, суво и топло време кул падне вози во нашата најдобра продажба мала тежина термички тесни.

Детални спецификации

Додатоци на производи