• Свеж
Филм Развој на Ролна Багажник, 35MM ИЛИ 120MM, од не ' Рѓосувачки Челик

Филм Развој на Ролна Багажник, 35MM ИЛИ 120MM, од не ' Рѓосувачки Челик

Rating 
DEN 755.76

Од стока
Во магацинот

ФИЛМСКА РОЛНА РЕШЕТКАТА.ИМА 12 - 35 MM ЛЕНТИ.ИЛИ ИМА 9 - 120 MM ЛЕНТИ.ФИЛМ РАЗВОЈ НА РОЛНА БАГАЖНИК, 35 MM ИЛИ 120 MM, ОД НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ОДЛИЧЕН ЗА РАЗВИВАЊЕ НА 9 РЕПОРТАЖИТЕ НА 120 MM ФИЛМ ИЛИ 12 35 MM РЕПОРТАЖИТЕ НА ФИЛМОТ.РЕК САМО.НЕ ДОАЃА СО БИЛО ЛЕНТИ.РЕК МЕРКИ 10 3/4 X 9 1/4 ИНЧИ.ВКУПНИТЕ ЕМИСИИ НЕ СЕ НОСАТ ВО ГОЛЕМА КОЗМЕТИЧКИ / УПОТРЕБЛИВА СОСТОЈБА.

Детални спецификации

Додатоци на производи