• Свеж
Primitives со Кети Веруваат Перница, Теал

Primitives со Кети Веруваат Перница, Теал

Rating 
DEN 1072.08

Од стока
Во магацинот

Primitives Перница - Верувам.Давање Божиќ на бохемски пресврт, овој сомот перница карактеристики на chikan stitched "Веруваат" расположение и контраст gusset трим во различни палета.Се надополнува и со координирање на стилови за смирување колекција да се даде на празници освежување ажурирање.Испраќаат вакуум запечатени за заштита и чување на податоци. 22xs14.

Детални спецификации

Додатоци на производи