• Свеж
Косата Тоник Мравка Поставите десна страна Шампон + клима уред + Вредност Пакети DHL Express (Пакети на 4) Од Thaigiftshop [Добиете Бесплатно Домати Лицето Маска]

Косата Тоник Мравка Поставите десна страна Шампон + клима уред + Вредност Пакети DHL Express (Пакети на 4) Од Thaigiftshop [Добиете

Rating 
DEN 12744.00

Од стока
Во магацинот

✽ Истражување од страна на Фармацевти за намалување на губење на косата и првут, го одложи предвременото сива коса, и стимулирање на нова коса да расте. ✽ Хигиена производ за коса и скалп. ✽ Поставите Десна Страна Шампон + Клима Уред + Косата Тоник Против Опаѓање На Косата Зајакнување На Косата Генерира Повторно Растење На Regrowth. ✽ Оваа група е за : удари од десна страна Шампон + клима уред + Косата Тоник Против опаѓање на Косата Зајакнување на Косата генерира повторно растење на Regrowth 200ml.

Детални спецификации

Додатоци на производи