• Свеж
Brecknell B9E-N10-60K-9F, B9E 60Klb Нерѓосувачки Двојна Стриже Зрак Оптоварување Ќелија, 1 компјутер

Brecknell B9E-N10-60K-9F, B9E 60Klb Нерѓосувачки Двојна Стриже Зрак Оптоварување Ќелија, 1 компјутер

Rating 
DEN 1118.40

Од стока
Во магацинот

Цена за 1 компјутер.Brecknell, B9 E-N10-60 K-9 F, B9 E 60 Klb Нерѓосувачки Двојна Стриже Зрак Оптоварување Cell Features : Висок accuracy Easy инсталација и сигурен performance Stainless челична конструкција, potted со лепило внатре, масло доказ, водоотпорен, анти-корозивни гас и средни што го прави погоден за сите видови на environments Dual стриже зрак, погоден за електронски камион скали, песна, скали, бункер скали и други електронски мерење devices Wiring : Заштитените 4 диригент кабел : 5mm Standard Кабел Должина : 9.3.

Детални спецификации

Додатоци на производи