• Свеж
9pcs Дрво Длето Сет за Дрво, Резба Chisels Нож Комплет DIY Скулптура Алатки за DIY Скулптура Столар Експерти, Почетници и

9pcs Дрво Длето Сет за Дрво, Резба Chisels Нож Комплет DIY Скулптура Алатки за DIY Скулптура Столар Експерти, Почетници и

Rating 
DEN 527.76

Од стока
Во магацинот

2mm 1 x Медиум Полукружна Машина Ширина 6.Ви благодариме за вашето разбирање.Ве молиме да земете во реалниот како стандард. 8мм Пакет Тежина : 164g Забелешка : 1.Резба алатки ги исполнуваат HRC62 во ритам тест.Силни и издржливи да ја користите. 5mm 1 x Големи Полукружна Машина Ширина 8. 5mm 1 x Рамен Полукружна Машина Ширина 7. 2mm 1 x Мали Рамни Сечилото Машина Ширина 5. 8мм 1 x Триаголен Машина Ширина 5.Одлично за основни и детални резба на дрво, глина, восок и сл.Опис : резба алатки се усвоени на квалитетот на дрвени и висок јаглероден челик.Одлично за основни и детални резба на дрво, глина, восок и сл. 8мм 1 x Мали Полукружна Машина Ширина 4.Тие може да се користи за резба обичен дрво. 9 Различни Ножеви : Со сеопфатни и повеќе видови на алатка глави, тоа може подобро да се прилагодат на различни работи потреби.Остри и Издржливи : резба алатки се усвоени на квалитетот на дрвени и висок јаглероден челик.Карактеристики : Материјал : Дрвена Рачка amp; Јаглероден Челик Глава Боја : како на сликата Големина : Прибл.Удобна Рачка : Висока прецизност полски нож главата, погодно за вашиот резба занает. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект. 3мм 1 x Мали Вертикален Машина Ширина 5.Висока цврстина, повеќе погодно да се користи и за труд заштеда.

Детални спецификации

Додатоци на производи