• Свеж
Fookoo HD 9 Безжична + Жичен Копија Камера Снопови(DW901+DY901)

Fookoo HD 9 Безжична + Жичен Копија Камера Снопови(DW901+DY901)

Rating 
DEN 1439.76

Од стока
Во магацинот

DW901 : Безжични, 10-инчен Монитор, HD 1080 P, Полн/Dual/Quad Сплит Екран, Јамка Рекорд, Паркинг Линии Asistance, Допрете го Копчето, IP69 Водоотпорен, Стабилна Сигнал, Поддржува 4 камери.DY901 : Wired, 9-инчен Монитор, HD 1080 P, Паркинг Линии Asistance, IP69 Водоотпорен, Поддржува до 2 камери. ☺По-Продажбата на Услугата : Ако најде производ беше defitive или ви треба помош, ве молиме да ни побарате помош.Ние сме Онлајн 24 часа, нудат 24-месечно Услуга за Замена и животниот Век на Технологијата Поддршка.Ако сте заинтересирани во нас, можете да кликнете преку нивните детали страна за да дознаете повеќе или да стигнат до нас со било какви прашања.

Детални спецификации

Додатоци на производи