• Свеж
Алуминиум Мини Виткање Заградата Компатибилен со Sony FDR-AX700 (Accommodates Трепка, Светла Или Микрофони)

Алуминиум Мини Виткање Заградата Компатибилен со Sony FDR-AX700 (Accommodates Трепка, Светла Или Микрофони)

Rating 
DEN 959.76

Од стока
Во магацинот

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Компактен дизајн со кој се елиминира нередот (5 Инчи Висок).Алуминиумска конструкција за леснотија и издржливост.Со додавање на еден микрофон или видео светлина ќе бидете во можност да уживаат во преземање на видео во поголеми растојанија со подобро осветлување или подобро звук покриеност.Кога не е во употреба, тоа огради рамен, така што лесно ќе продавница во вашата торба тоа огради станот.Центар вашиот камерата на овој заградата и приложите од дното.Олабави стегање завртка, слајд флеш или микрофонот на врвот и ги заостри удобно.Што се применуваат во tripods или monopods.

Детални спецификации

Додатоци на производи