• Свеж
YXHS Игри Тастатура и Глушец, 85-копче Силикони Водоотпорен Мека Тастатура Ултра-тенок Молчи Мини Жичани Компјутерски Игри Тастатура црна(сина)

YXHS Игри Тастатура и Глушец, 85-копче Силикони Водоотпорен Мека Тастатура Ултра-тенок Молчи Мини Жичани Компјутерски Игри Тастатура

Rating 
DEN 839.76

Од стока
Во магацинот

Игри Тастатура и Глушец, 85 Копчиња Механички Изглед на Тастатура Игри Тастатура RGB Светлото Сино/Црна Switch Жичен Тастатура.Пренослив, може да биде свиткан и се става во една мала кутија, да се зачува простор.Перат силикони моделирани во едно парче дизајн; прашина-доказ и IP67 рејтинг - водоотпорен, што ќе ви овозможи целосно да ги мијат или употреба во влажни места со млаз вода.Тивко, мек материјал ви овозможува да се смирува пишување, и да се избегне нарушување на другите.Идеален за ноќна работа, патување, училишта, библиотеки и слично.Мек, флексибилен силиконска гума на вашите прсти се чувствуваат добро, направи полесно пишување.Тенок дизајн, дебелина од 8мм, тенките дел е само 2mm.

Детални спецификации

Додатоци на производи