• Свеж
СФ Врти Ролна Покрие Случај Торба Торбичка Ракавица се Вклопува 1000 2000 3000 4000 5000 6000 Серија Врти Репортажите

СФ Врти Ролна Покрие Случај Торба Торбичка Ракавица се Вклопува 1000 2000 3000 4000 5000 6000 Серија Врти Репортажите

Rating 
DEN 215.76

Од стока
Во магацинот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Одговара до 3000-серија врти репортажите.Сит се Вклопуваат : ролна случај, се достапни во различни големини, со различни големини, може да го избере оној што е најсоодветен за вашиот свиткани околу еден калем.Shockproof : neoprene се користи на ролна случај е вид на дебели материјал, и уникатен дава еластичност на ролна подобро шок апсорпција, заштита на вашиот ролна од гребење и оштетување дури и во задниот дел на вашиот багажникот.Материјал : neoprene, широко се користи во риболовни средства,трајни, има долготрајни услуга, истиот материјал како ролери baitcaster ролна торбичка, додавање на дополнителна удобност, мала тежина и лесен за носење.

Детални спецификации

Додатоци на производи