• Свеж
CYYSJJ Фитнес Стол,Виткање со 6 Алатки Клупата со Прилагодливи Тегови Клупа Седи Дигање Обука, Опрема за Вежбање Фитнес Опрема,Дома

CYYSJJ Фитнес Стол,Виткање со 6 Алатки Клупата со Прилагодливи Тегови Клупа Седи Дигање Обука, Опрема за Вежбање Фитнес Опрема,Дома

Rating 
DEN 1363.20

Од стока
Во магацинот

Мулти-цел машина : рамо / arm / абдомен / нога / градите / назад / хип мускулите вежба.Задебелена поддршка прачки за поголема стабилност.На задебелена поддршка прачки се во комбинација со челична рамка на главниот зрак да се формира силна поддршка.Мулти-сајт на вредноста 360 степени вежбање, сите предности на вежба, без разлика на висината.Гира столче функција Пасторот столче функција Sitboard функција Римската столица функција.УДОБНО & ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН - Со висока густина пена соочи и седиште безбедна тело цврсто и намалување на мускулен замор кога ќе се направи целото тело тренингот.Производ parameters Name : прилагодлив supine table Features : На backrest може слободно да се adjusted Installation димензии : должина 145 * ширина (47-81) * висина ( 52-92) (cm)Седиштето должина : 40 cm Табела : 76 cmseat картичка ширина : 30-40 см Поддршка на панел : 30 Дебелина : 5 cm Packing димензии : 132 * 47 * 16.5 (cm)Тежина : 28.5 килограми нето тежина 26 kg Your задоволство е нашата вечна потрага.Ако имате какви било прашања или предлози по продажбата, ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе активно и правилно да ги реши тоа за вас.Ви посакувам среќен живот и се повеќе и повеќе убави!.

Детални спецификации

Додатоци на производи