• Свеж
PDGJG Електрични Коса Clipper, Професионален Фризер, Батерија Дома Возрасни LCD Монитор Стојат, Жилет, Масло Clipper

PDGJG Електрични Коса Clipper, Професионален Фризер, Батерија Дома Возрасни LCD Монитор Стојат, Жилет, Масло Clipper

Rating 
DEN 5353.92

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : Променлива брзина, забрзување, LED дисплеј, пет-брзински фино подесување.7 V- 2400m ACharging време : 3 hours Smart тип : не поддржува smart Power : Интелигентни LCD моќ екранот, статусот на полнење и останатите моќ статусот е јасно на прв поглед.Полнење метод : повеќе полнење методи, 360° полнење на базата.Име : Професионални полнење clipper Rated напон : 110 V-240 VSpeed : 7000 Use време : 5 hours Frequency : 50 Hz 3.кој може да ви помогне лесно да се контролира коса должина сакате да скратите, и да се создаде различни фризури.

Детални спецификации

Додатоци на производи