• Свеж
Компатибилен за iPhone 11 Про Магнетни Прст Прстен Случај - Карбонски Влакна Скриј & Shockproof Гума Браник - Црна

Компатибилен за iPhone 11 Про Магнетни Прст Прстен Случај - Карбонски Влакна Скриј & Shockproof Гума Браник - Црна

Rating 
DEN 407.76

Од стока
Во магацинот

Висок транспарентен TPU материјали придружба здравјето на вашето семејство, еколошки и безопасно.Новиот модел и стил - еден од најдобрите i Phone & Samsung случаи на пазарот.ЛЕСНО ОТСТРАНУВАЊЕ - мека TPU браник го прави случај совршен за да се допре и ви овозможува лесно да ги отстраните поклопецот во секое време.Компатибилен со i Phone 11 Про.Безбедна прстен носителот обезбедува вашиот телефон останува во вашата рака.Неверојатно стилски и трендовски нов дизајн заштитни случај со карбонски влакна заврши, изградена во прст прстен и потпирачот ќе биде вашиот омилен капак.ЛЕСЕН - супер-тенок транспарентен јасен случај ќе го заштити вашиот телефон од гребење и паѓа оставајќи чувство на откриени телефон. 360 степени rotatable Вграден флексибилни потпирач за раце-бесплатно гледање, тоа е погодно за вас да се види видеа и филмови со комфор.Исто така, можете лесно да се качи на вашиот телефон на магнетно автомобил рамка со користење на вградената магнетни железо плоча.Прецизни cutouts за сите пристаништа, копчиња, и звучници, ќе ви овозможи целосно пристап до сите функции и работата.Транспарентен капак ви овозможува да уживате во убавината и форми на вашиот нов телефон!Воскресна усните се стратешки поставени зад секој агол за да се обезбеди камера и назад заштита.

Детални спецификации

Додатоци на производи