• Свеж
JMung на Грижата за Пациентот, Костим, Пост-Оперативно Грижа Одговараат, Отворите на Грижата за Пациентот, Облека, Лесно да се Носат и полетување, Попреченост Артритис

JMung на Грижата за Пациентот, Костим, Пост-Оперативно Грижа Одговараат, Отворите на Грижата за Пациентот, Облека, Лесно да се Носат

Rating 
DEN 1509.12

Од стока
Во магацинот

- ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме проверете втората слика пред купување за да се избере вистинската големина. - Панталони наменети за инконтиненција, грчеви, фрактури, пост-оперативно грижа и рехабилитација, рана грижа, и неповолно wearers. - Однадвор изгледа како редовни панталони.На дискретни дизајн, заштита и удобност ви овозможува да ја поврати довербата во сите аспекти на секојдневниот живот. - Тоа е дело на интензитетот на тренинг, може да се намали на другите здравствени работници нега работат повеќе лесно. - Е применливо луѓе, пациенти врзани за кревет треба хирургија и кревет одмор, фрактура на пациентите, постоперативна нега и рехабилитација, рана грижа и неповолно се носат.

Детални спецификации

Додатоци на производи