• Свеж
Мајкл Џордан SIGNATURED GEMMT 10 1997 Fleer 1986 Дебитант 23KT Злато 4 Картичка МНОГУ! 6X НБА Шампион!

Мајкл Џордан SIGNATURED GEMMT 10 1997 Fleer 1986 Дебитант 23KT Злато 4 Картичка МНОГУ! 6X НБА Шампион!

Rating 
DEN 2158.80

Од стока
Во магацинот

КРАЈНАТА МАЈКЛ ЏОРДАН 23 KT ЗЛАТО ДЕБИТАНТ КАРТИЧКА МНОГУ!.ЧИКАГО БУЛС 6 X НБА ШАМПИОН!.Вие сте наддавање за УБАВА Мајкл Џордан, WCG ГЕМ-МТ 10 "4" КАРТИЧКА МНОГУ!Сите Картички се 23 KT ЗЛАТО и ОЦЕНУВАЊЕ на ГЕМ-МТ 10! 1) 1996-97 ГОДИНА ИЗНАЈМУВАЊЕ НА ЕКС-2000 ПОТПИС СЕРИЈА WCG ГЕМ МТ 10 23 KT ЗЛАТО!Тоа е потпишан со црвени ласерски facsimile потпис и беспрекорно! 2) 1996-97 ГОДИНА FLEER 1986 ДЕБИТАНТ ЧУВСТВУВААТ ИГРА WCG ГЕМ МТ 10 23 KT ЗЛАТО!Тоа е потпишан со црна ласерски facsimile потпис на НБА КОШАРКА ТЕКСТУРА ЗЛАТО КАРТИЧКА! 3) 1998 FLEER 1986 ДЕБИТАНТ НАЛЕПНИЦА WCG ГЕМ МТ 10 23 KT ЗЛАТО! 4) 1998 FLEER 1986 ДЕБИТАНТ WCG ГЕМ МТ 10 23 KT ЗЛАТО! 4) 1996-97 ГОДИНА ТАЛЕНТ ПРИКАЗ WCG ГЕМ МТ 23 KT ЗЛАТО!МЈ е НАЈГОЛЕМИОТ играч на сите времиња и неговите картички се голема инвестиција!ИМАЈТЕ на ум : Вие нема да добиете точната сериски броеви на сликата.JD е Монети и колекционерски предмети го цени вашиот бизнис и 5 ѕвезди на повратни информации е многу Ценет!.

Детални спецификации

Додатоци на производи