• Свеж
2021-22 Topps Натпревар Attax Лигата на Шампионите Картички - Кутија + 1 Бонус на 6 Картичка Промо Пакет (24 Пакети на бокс) (12 Картички По Пакет) (Вкупно 294 Картички + 1 ЛЕ Картичк?

2021-22 Topps Натпревар Attax Лигата на Шампионите Картички - Кутија + 1 Бонус на 6 Картичка Промо Пакет (24 Пакети на бокс) (12

Rating 
DEN 2110.80

Од стока
Во магацинот

На 2021-22 Topps Натпревар Attax Лигата на Шампионите Картичка Кутија пристигна!Колекцијата карактеристики Европа елитни тимови и најголемите ѕвезди од uefa Лига на Шампиони, УЕФА Европа Лига и УЕФА Европа Конференција на Шампионите.Внимавај за сосема нов Chrome Про Елита Shield картички, Кристално Паралели, бонус Натпревар Attax Хром картички, 30 злато Ограничени Изданија вметната по случаен избор, autographs картички во среќа пакети, плус играч-носи дрес остаток картички во мега tins.Оваа особено производ вклучува кутија и БОНУС промо пакет за вкупно 294 картички + ЛЕ картичка!.

Детални спецификации

Додатоци на производи