• Свеж
GEJUE Екран Зголемувачот за Мобилен Телефон Преносни Мрзливи Држачот за Мобилен Телефон со Екран Зголемувачот 3D HD Филм 12 Инчен Засилувач Заградата паметен Телефон К?

GEJUE Екран Зголемувачот за Мобилен Телефон Преносни Мрзливи Држачот за Мобилен Телефон со Екран Зголемувачот 3D HD Филм 12 Инчен

Rating 
DEN 880.80

Од стока
Во магацинот

Криви мобилен телефон high-definition екран лупа, на екранот е 2-3 пати поголем, намалување на замор на очите.Ве молиме не ми пречи, ви благодариме!.Спецификација : 12" high-definition криви мобилен телефон екран зголемувачот со мрзливи заградата и аспиратор.Едноставни и стилски дизајн го прават овој производ вашиот избор на празник подароци за вашето семејство, пријатели, сакани, филм љубовник и Игра партнер.Бидејќи големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре.Било какви проблеми што ги имате, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние сме секогаш тука да ви помогнат и одговор во рок од 24 часа.Се подигне рамка прилагодливи агол на гледање.4cm Material; : Акрилик ABS + алуминиум-магнезиум alloy Product тежина : 457g Screen големина : 12 inches Cell телефон големина : 10 5-17 cm (413 инчи-669 инчи)е Применливо мобилни телефони : сите smart phonesnotes : Кога се користи лупа, ве молиме да користите под слаба светлина conditions Magnifying Tools Note : 1.Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Користи оптичка технологија за да зумирате пати на екранот на мобилниот телефон, сликата е јасна и движење е посилен!Производот е едноставен и лесен за носење, светло во тежина и да се мали во големина, погоден за надворешно, кампување, туризмот, рекреација и други места.

Детални спецификации

12 high-definition curved mobile phone screen magnifier with lazy bracket and hood. :
The new hood design makes watching videos more focused and clearer. :
Product size:
25.5x24.4x4.4cm
Material;:
Acrylic ABS + aluminum-magnesium alloy
Product weight:
457g
Screen size:
12 inches
Cell phone size:
10 5-17 cm (413 inches-669 inches)
Applicable mobile phones:
all smart phones
notes:
When using a magnifying glass, please use it under low light conditions :
Magnifying Tools :
1.Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture a little different from the real thing. :
2.Since the size above is measured by hand, the size of the actual item you received could be slightly different from the size above. Please don't mind, thank you! :

Додатоци на производи