• Свеж
Сите Системи OBD2 Скенер за Шкода Дијагностички Алатка за Скенирање на Моторот, Преносот Airbag Foxwell NT680

Сите Системи OBD2 Скенер за Шкода Дијагностички Алатка за Скенирање на Моторот, Преносот Airbag Foxwell NT680

Rating 
DEN 9576.00

Од стока
Во магацинот

Надградена верзија на NT624 PRO scanner со Посебни Функции.Една година гаранција.Обезбедува лесно дијагноза на големи Американски, Азиските и Европските возило прави, вклучувајќи автомобили, спортски автомобили, мини-комбиња, light-duty камиони.На Foxwell NT680 е delicately наменета за добрите и ентузијасти да ги посочи недостатоците на сите електронски системи на големи Американски, Азиските и Европските го прави.Тој нуди техничари точни, стабилна и лесна дијагноза да ви помогнат да ја зголеми вашата крајна линија.Ве молиме контактирајте со нас директно пред да купите ако имате било какви прашања.3" TFT боја display Content1x NT680 Главниот Unit1x Дијагностички Cable1x USB Мини Cable1x Quick Start Guide1x Гаранциона Картичка.Скенер функционалности може да варираат според марка и модел.Доживотно бесплатни онлајн новости.Важна Информација : Овој уред ќе бидат регистрирани и инсталиран со најновиот софтвер пред да пратката.Работи на сите Електронски Системи (Мотор, Менувач, ABS и Airbag), Чита и Јасно Кодови, се Вели во Живо Сензор Податоци и График, Евиденцијата и Playbacks Живеат Сензор Податоци, Замрзнување Рамка Податоци, ECU Информации, EPB Услуга, Масло Светлина Ресетирање, Повеќејазична Поддршка, Брз Жешки Копчиња.

Детални спецификации

Додатоци на производи