• Свеж
NMQQ Стигнале Плакарот Складирање Багажник,Плакарот Extender, Стигнале Железнички Плакар Облека, Железнички, Гардероба Организатор Решетката за Облека Чување Облека За

NMQQ Стигнале Плакарот Складирање Багажник,Плакарот Extender, Стигнале Железнички Плакар Облека, Железнички, Гардероба Организатор

Rating 
DEN 1476.00

Од стока
Во магацинот

*Повлекување од закачалка : Со карактеристика на прилагодлива полица, тоа е погоден за различни плакарот простори.Пред рачка за лесно екстракција.2 во, 36cm/14in, 41cm/16in, 46cm/18in.Виси облеката може да се извади за да се зачува простор.Extractable Fully продолжен топката имајќи слајд железница.*Голем простор : На стигнале плакарот повлече прачка заштедува драгоцен простор за складирање за вас.Само организира облека и висат нив на закачалка, а потоа панталони закачалка може да се лизга во.Обемот на application This повлекување од закачалката може ефективно да се организираат простор за гардероба и соблекувалната. *Анти-корозија и анти- 'рѓа : Надгради двојно ред слајд железнички, мазна цртање, површината оксидација процес, не е лесно да' рѓа, лесен за чистење, стилски и убави и поудобно. *Лесно за инсталирање : На кој се одвојува повлече-out водич железнички е фиксиран на полица со завртки, и лесно може да се инсталира во плакарот. *Здрав материјал : повлекување од закачалката е направен од висок квалитет на алуминиум, што е силен и издржлив.Тоа е многу погоден за плакари.Лесен за употреба гардероба закачалки.

Детални спецификации

Додатоци на производи