• Свеж
Koda Милениче Папа Psuka Природни Говедско месо Куче Третира 24oz

Koda Милениче Папа Psuka Природни Говедско месо Куче Третира 24oz

Rating 
DEN 550.80

Од стока
Во магацинот

Од Koda Милениче Храна во Мисија Viejo, Калифорнија..Папа Psuka ограничен состојка говедско месо и турција црниот дроб куче третира дека pooches љубов!Се изговара "pah pah pshuen-kah," овие крцкава се третира жито, пченка, соја, пченица и глутен-слободни.Всушност, сето тоа е во овие буци сушено месо се третира е говедско месо на белите дробови, говедско, црниот дроб, месо супа и турција црниот дроб, кој е направен и извори во САД.Тие се здрави, природно ниско ниво на маснотии, а кучињата се согласувам..вкусни!.

Детални спецификации

Додатоци на производи