• Свеж
Топлина се Смалуваат Цевки и Ракавите ХС-TBG 1/4 Б.К ЦЕНА ПО ФТ, (Пакување од 300) (NTFR-1/4-0-SP)

Топлина се Смалуваат Цевки и Ракавите ХС-TBG 1/4 Б.К ЦЕНА ПО ФТ, (Пакување од 300) (NTFR-1/4-0-SP)

Rating 
DEN 1567.20

Од стока
Во магацинот

Спецификации : Производител : TE Конективност Производот Категорија : Топлина се Смалуваат Цевки и Ракавите Ro HS : N Тип : Тенок Ѕид Боја : Црна Материјал : Neoprene Должина : 1 ft Внатре Дијаметар : 6.4 милиметри Обнови Дијаметар : 3.6 мм се Намали Соодносот : 1.75 : 1 Серија : NTFR Пакување : Гајтанот Хемиски Отпорни : Да Карактеристики : Флексибилен Минимум Намали Температура : + 90 C Производот : Топлина се Смалуваат Цевки Бренд : TE Конективност / Raychem Запаливост Оценка : Пламен Retardant Максимална Температура : + C 121 Dielectric Сила : 300 V/мили Тип на Производ : Топлина се Смалуваат Цевки и Ракавите Фабрика Пакет Количина : 300 Категорија : Жица за Заштита и Управување со Дел # Алијаси : 3419254003.

Детални спецификации

Додатоци на производи