• Свеж
Не/Бренд Куче Третираат Торбичка за Обука-Торба Фармацевт - Половината Рамо, Рака Начини Одење Ние сме Лесно да се Носи Пет Играчки Измет (Сив)

Не/Бренд Куче Третираат Торбичка за Обука-Торба Фармацевт - Половината Рамо, Рака Начини Одење Ние сме Лесно да се Носи Пет Играчки

Rating 
DEN 647.76

Од стока
Во магацинот

Тоа е доволно голем за да се одржи во големи износи на домашни миленици, омилени третира, kibbles и играчки.ЗОШТО ЌЕ ВИ СЕ ЉУБОВТА!Лесно да се чисти Една служи на сите Економски и практични - Слободен вашите раце Изграден во куче храна фах Продавници вашиот паметен телефон, копчиња, парични Кликнете на "Додај во Кошничката" за да се купи сега!.Кога ќе треба куче лекување на обука во паркот нив.Куче лекување на обука торбичка оваа година ново надгради големи криви отворање на врвот се движат или трчање може да се спречи закуски од одлевање,лесно извади закуски, Стојат исправено, водоотпорен и масло доказ, носат-отпорни, и нула-resistan.Тоа е многу поголем од просекот Fanny пакет.Куче третираат торба голема прашина дизајн, лесно да се стави и да се земе, автоматски се затвори по јадење.Ова куче се третираат торбичка за обука торба е направен за миленичиња љубовници за подобро да се уживаат време со вашето куче, се направи тренинг на отворено полесно и да се обрне повеќе внимание на она што ќе се каже.Куче третираат торба торбичка усвојува три-димензионални носат-отпор и нула-доказ материјал, водоотпорен и масло-доказ.Ова куче се третираат обука торба не само што може да се користи за куче, но исто така и за куче родители,мачки, нема повеќе да се грижите за тоа каде да се стави кучето е играчка, храна и лични предмети.

Детални спецификации

Додатоци на производи