• Свеж
ИНДУСТРИСКИ MRO VMD520-2000 1041724 UNMP-ОЕМ

ИНДУСТРИСКИ MRO VMD520-2000 1041724 UNMP-ОЕМ

Rating 
DEN 604.80

Од стока
Во магацинот

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишок Нема Производителот Пакет (ОЕМ).NUPI - Нови Некористени Претходно Инсталирани (ОЕМ).REMAN – Remanufactured Како Нова (ОЕМ).СКЕНЕР.

Детални спецификации

Додатоци на производи