• Свеж
Мицубиши Материјали APX3000R325SA32SA APX3000 Серија Рамо Мелничката, Стандард Директно месо тело Тип, Десната Рака, 0° Агол, 5 Заби, 32 mm Сечење Кол, 32 mm Одредување Дел Длабочина,

Мицубиши Материјали APX3000R325SA32SA APX3000 Серија Рамо Мелничката, Стандард Директно месо тело Тип, Десната Рака, 0° Агол, 5 Заби,

Rating 
DEN 8306.40

Од стока
Во магацинот

Ер / coolant преку.Низок отпор вметнете и висока цврстина на телото.Идеален чип контрола.Висок ѕид точноста може да бидат произведени со користење на оваа машина и уникатни вметнете геометрија.Висок ѕид точноста може да бидат произведени со користење на оваа машина и уникатни вметнете геометрија.Мицубиши Материјали САД Corporation произведува резен алат, рок алат, електронски компоненти и материјали, и тешко материјали решенија за употреба во производни процеси низ повеќе индустрии.Компанијата, е сосема подружница на Мицубиши Материјали Корпорација, беше основана во 1984 година и има седиште во САД Фонтана Долина, CA.

Детални спецификации

Додатоци на производи