• Свеж
Latch Кука За Полнење: Перница: Був

Latch Кука За Полнење: Перница: Був

Rating 
DEN 1357.20

Од стока
Во магацинот

Заврши Големина : Прибл. 40 x 40 см / 16 x 16 инчи.Вез техника : Latch.Препорачана возраст : 7 години +.Високо-квалитетни материјали.Убава домашна дома декорација или за подарок.Latch кука за Полнење, Рачно насликани голема дупка моно stramin : , 52% памук, 48% полиестер, тема : Намалување пакети 100% акрил, 18 дупки/10 cm - 4,5 бода/инчен, Настава во четири/ осум јазици, Frontsheet слика, Latch кука, Димензии : ca. 40 x 40 см / 16" x 16", од 7 години.

Детални спецификации

Додатоци на производи