• Свеж
Кренат Турција Тревник Декорација - LED Гумени До Есен Аџијата Шапка Благодарност Турција за Отворен Двор Дома Одмор Партија Тревник Градинарски Фестивал Внатрешна

Кренат Турција Тревник Декорација - LED Гумени До Есен Аџијата Шапка Благодарност Турција за Отворен Двор Дома Одмор Партија Тревник

Rating 
DEN 1598.64

Од стока
Во магацинот

Водоотпорен, тоа може да се користи во затворени простории и на отворено без разлика дали тоа е сончев или врнежлив.СВЕТЛА И НИСКО ниво на БУЧАВА денот на БЛАГОДАРНОСТА ДЕКОРАЦИЈА:Нашата благодарност гумени турција со светла LED светла изграден внатре и нашите производи само да се направи малку бучава кога тие функционираат, ние посакуваме тоа може да ви даде светла но, ниско ниво на бучава Денот на Благодарноста!.Deflates за лесни за складирање.Водоотпорен, бледнеат отпор, трајни и еднократно.Високи денот на Благодарноста седи гумени турција со Аџијата Шапка и шарени опашка.ВИСОК КВАЛИТЕТ кренат : ТУРЦИЈА ДЕКОРАЦИЈА:Оваа гумени турција е направен од високо-квалитет подебели Полиестер.На денот на Благодарноста, тоа може да биде поставена во отворен двор, градинарски, партии,сценски реквизити, есен денот на Благодарноста гумени украси.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА денот на БЛАГОДАРНОСТА ДЕКОРАЦИЈА:Турција се надувува со неколку минути од страна на полначот, подготвени да уживате среќен Денот на Благодарноста со вашата соседите!.СУПЕР-СВЕТЛИ LED СВЕТЛА : гумени турција има вграден-во супер-светли LED светла, која ќе го направи тоа да биде око-фаќање и висока осветленост.Денот на БЛАГОДАРНОСТА ДЕКОРАЦИЈА СО ШИРОКА ПРИМЕНА:Одличен подарок за вашите Падне Autumns Жетва.

Детални спецификации

Додатоци на производи