• Свеж
Keyshaft 304 од не 'Рѓосувачки Челик Внесени Вратило, 1-1/4 Дијаметар, 1/4 x 1/8 Keyway, 60 Должина - 1 1/4 GKS-304-60

Keyshaft 304 од не 'Рѓосувачки Челик Внесени Вратило, 1-1/4 Дијаметар, 1/4 x 1/8 Keyway, 60 Должина - 1 1/4 GKS-304-60

Rating 
DEN 22162.32

Од стока
Во магацинот

Објект : -Внесени Вратило.Дијаметар : -1-1/4".Keyway : -1/4" x 1/8".Должина : -60".Материјал : -304 Нерѓосувачки Челик.Спецификации : Објект : -Внесени Shaft Diameter : -1-1/4"Keyway : -1/4" x 1/8"Должина : -60"Материјал : -304 Нерѓосувачки Steel UNSPSC : -26101602.

Детални спецификации

Додатоци на производи