• Свеж
Saking неблагодарна Работа Покрие со Патент & Drawstring, Одговара за Дома Не-Преклопување на Трчање Машина

Saking неблагодарна Работа Покрие со Патент & Drawstring, Одговара за Дома Не-Преклопување на Трчање Машина

Rating 
DEN 734.40

Од стока
Во магацинот

✅ 【Уникатен Дизајн】 единствена заштитна неблагодарна работа покрие специјално дизајниран за не-преклопување на трчање, исто така, одлично за количка за трчање. ✅ 【Лесен за Употреба & Чисти】 Отворање на патент, Стави го поклопецот на машината, се Повлече нагоре патент и тогаш се Стегне drawstring, прикован! // По поклопецот е валкано, можете да ја исплакнете со тоа директно со допрете, или натопете го во ладна вода и потоа завршете го сув.На Патент овозможува да се покрие машина без напор, и Кликнете-Затворете Drawstring во полите им овозможува на маска за да се одржи во место, избегнување на одред.Saking неблагодарна Работа Покрива со Патент & Drawstring ГЛАВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ - Сите околу заштита од надворешни елементи - Издржливи ткаенини за долг животен век - Сребрена undercoating за спротивстави на УВ - Светлина тежина за лесно и лесно off - Патент и drawstring за безбедна fit - Лесно да се мијат и чистат СПЕЦИФИКАЦИИ - Бренд : Saking - Состојба : 100% Нов - Боја : Црна надворешниот & Сребрена внатрешно - Материјал : Оксфорд ткаенина - Погоден за : Non-Виткање & Виткање Трчање -Димензии (Должина*Ширина*Висина) : # ГОЛЕМИНА A - 65x30x55 во (165x76x140 cm) # ГОЛЕМИНА Б - 73x36x61 во (185x91x155 cm) # ГОЛЕМИНА C - 81x37x67 во (206x94x170 cm) ** Пред купување, ве молиме да се измери вашата работа и да добиете повеќе големината детали на покрива во слики.

Детални спецификации

Додатоци на производи