• Свеж
Дупка Видов Машина, Карбид Совет Дупка Видов Вежба Малку Дупка Видов Вежба Малку Сет, 350mm Долго Вратило Поставите Карбид Совет Дупка Видов & Вежба Малку за Отворања ?

Дупка Видов Машина, Карбид Совет Дупка Видов Вежба Малку Дупка Видов Вежба Малку Сет, 350mm Долго Вратило Поставите Карбид Совет

Rating 
DEN 1262.16

Од стока
Во магацинот

Направен од висок квалитет на метал материјал и со карбид падна, висока цврстина, силни и издржливи. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте предвид дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Погоден за тула, бетонски ѕид, климатизација отвори.Висока фреквенција технологија на заварување, заварување отвори е многу силна, мазна внатре и надвор заварување устата.

Детални спецификации

Додатоци на производи