• Свеж
Јуни-ѕвезда Конзола Страна Џеб Монета Организатор Автомобил Џеб одговара за Ford Mustang 2015-2017 Сува Карбонски Влакна(Одговара на Американски Автомобил LHD)

Јуни-ѕвезда Конзола Страна Џеб Монета Организатор Автомобил Џеб одговара за Ford Mustang 2015-2017 Сува Карбонски Влакна(Одговара

Rating 
DEN 2375.76

Од стока
Во магацинот

Страна џеб со паричка организаторот одговара за Ford Mustang 2015 2016 2017,само се вклопуваат за Американски автомобил левата рака возење.Материјал : Сува Карбонски Влакна(СП).|Боја : Црна.|Стил : Купе Конвертибилна 2-Врата.Изработени се од сува карбонски влакна.Сува карбонски влакна е полесен,потешко и повеќе јасни текстура од карбонски влакна.Лесна инсталација.Полетување самолепливи ленти на задната страна на монета за складирање(промена монета фах кутија) за да се поправи.Донесе повеќе среди и кул изглед кога возилото сопствена монета џеб организаторот.

Детални спецификации

Додатоци на производи