• Свеж
Фрли Ќебе Обоени Џиновска Панда Фланелен боксери Руно Микрофибер Кревет, Кауч Пикник Мека Атмосфера Лесни Подароци 120x90за Семејство

Фрли Ќебе Обоени Џиновска Панда Фланелен боксери Руно Микрофибер Кревет, Кауч Пикник Мека Атмосфера Лесни Подароци 120x90за Семејство

Rating 
DEN 718.80

Од стока
Во магацинот

Тоа е навремено и згаснат отпорни, не се пролева, и е погодна за сите сезони.Специјализирана во областа на Дом и Градина производи. ✿МЕКА ВНИМАТЕЛЕН ПОДАРОК – Ова супер меки и ултра-кадифен ќебе е дизајниран за внимателен се грижат лични подароци за своите сакани.Класично убава со едноставен дизајн.Уживајте во вашиот Ќебе искуство денес. ✿МАШИНА за МИЕЊЕ – Машина за миење на нежно кружете со ладна вода,собори сува на многу ниска температура, има неколку машина за миење и да се исушат убаво.Совршена големина и тежина да се носат со и за внатрешна и активности на отворено.

Детални спецификации

Додатоци на производи