• Свеж
SWARK Пред Стаклена Леќа Digitizer Замена Поправка Комплет вклучува Конекторот е Компатибилен со Apple Види Серија 2 38mm & Серија 3 38mm (Без LCD Екран) со Комплет за Поправка

SWARK Пред Стаклена Леќа Digitizer Замена Поправка Комплет вклучува Конекторот е Компатибилен со Apple Види Серија 2 38mm & Серија

Rating 
DEN 854.40

Од стока
Во магацинот

【Професија инсталирате】Ние обезбеди поставување на инсталација tools, но производот е тешко да се поправи, расклопување на процесот лесно да се оштети екранот.Значи, ние ви препорачуваме професионална одржување на персоналот да се купи, непрофесионален купување предлози да се најдат професионален персонал за одржување на инсталацијата.(Забелешка : Ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана во текот на процесот на инсталација.). 【Производ е Применливо】 Тоа е дизајниран за замена на надворешен стакло на оштетениот smartwatch.Нема LCD екран или допрете функција, само стакло капак.Ако надворешното стакло на вашиот часовник е оштетен, на екранот исто така, може да се прикаже, може да се купи да го замени. 【Проверете Применливи Модели】ве Молиме да ја потврдите вашата верзија пред купување,или да ја испратите сликата на вашиот види грб да ни го потврдите вашето види верзија. 【Компатибилен модел БР.】Apple се Види Серија 2 38mm Модел A1757 A1816 & Apple Види Серија 3 38mm A1858 A1860 A1889 A1890 A1969 A1970 (3-та Генерација) (Мобилна/LTE+GPS & GPS). 【Грижете се-Бесплатно Гаранција】задоволството на Клиентите е наш врвен приоритет.Ако има било какви прашања, можете да не контактирате на време.Ние ќе се обезбеди професионална и задоволни услуга.

Детални спецификации

Додатоци на производи