• Свеж
LIZI Полици Полиците, 4-Слој Мрежа Метал Јаглероден Челик за Складирање и Завршувањето на Решетката, Мултифункционални Полица (Големина : 80X35X80CM)

LIZI Полици Полиците, 4-Слој Мрежа Метал Јаглероден Челик за Складирање и Завршувањето на Решетката, Мултифункционални Полица (Големина

Rating 
DEN 544.80

Од стока
Во магацинот

* Високо-квалитетни материјали : Користиме високо квалитетни метал јаглероден челик хром позлата, водоотпорен боја, не-токсични, невкусна, заштита на животната средина и безбедност, силна носивоста. * Free прилагодување на слој висина : слој на висина може да се прилагоди од страна на позицијата на ритам и клип, кој е погоден за ставање на предмети на различни височини. * Силна товарот капацитет : секој кат може да носи 50kg, 4 спрата со голем капацитет, и тоа може да се сместат различните дневни потреби во дневната соба / кујна / бања / магацин. * Дното дизајн : Навој нозете лесно се справи со нерамна подлога, може да биде заменет од страна на универзална тркала (вклучени во овој производ). * Интимни дизајн : анти-нето дизајнот е на работ свртени нагоре за ефикасно спречување мали предмети од паѓање.Прецизност и технологија на заварување, светла и не burrs.Име на производ : Shelf Model : B007 Style : кат-standing Material : metal Size : 45 X25 X80 CM, 45 X30 X80 CM, 55 X30 X80 CM, 60 X30 X80 CM, 70 X30 X80 CM, 80 X35 X80 CMNumber на слоеви : 4 layers Color : Silver Note : Постојат многу полиците во овој магазин.Добредојдовте на продавница.

Детални спецификации

Додатоци на производи