• Свеж
WSZJJ Armoire Гардероба Плакарот Преносни Плакарот Плакари за Спална соба Облека Плакарот Складирање Плакарот Виси Облеката Организатор со Врати, Здрав & Трајни

WSZJJ Armoire Гардероба Плакарот Преносни Плакарот Плакари за Спална соба Облека Плакарот Складирање Плакарот Виси Облеката Организатор

Rating 
DEN 5219.76

Од стока
Во магацинот

★Големина : 75 × 37x111cm. ★Кабинетот се прави на транспарентен одделение смола, која е без мирис и е сигурна и безбедна. ★На висок стандард челик бар може да издржи тежина од како скелет на гардероба,тоа е цврсти и издржливи, и има силна носивоста. ★Микро-цвест дизајн да може ефективно да се избегне комарци и прашина,исто така, додадени на изглед, добар изглед и практични, удобно и пријатно, уживаат во високиот квалитет на живот. ★Ако ви се допаѓа едноставен стил, тогаш комбинацијата на бела и розова е несомнено најдобриот избор.Спецификации : 6 grid Size : 75 × 37x111cm Weight : 5.3 KGAccessories спецификација и количина : 35 X35 дарежлив филм : 22 pieces35 X35 вратата панел : 6 pieces Buckle : 24 Clothes железнички : 1 piece1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред купување.2. Ве молиме имајте во предвид дека може да има мала хроматските аберации поради различни монитори, ве молиме да се разбере.3. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 3-5cm разлика, ви благодарам.Тоа е добра за складирање помошник за вашиот целото семејство, додадете забава и функционалност на вашиот коцка организатор!.

Детални спецификации

Додатоци на производи