• Свеж
Кенсингтон Леново MIIX 720 Приватност Филтер - 2 Начин Лепило Заштитник Крие Личен и Доверливи Податоци за Леново MIIX 720 Таблета, Намалена Сина Светлина преку Анти-Отсја?

Кенсингтон Леново MIIX 720 Приватност Филтер - 2 Начин Лепило Заштитник Крие Личен и Доверливи Податоци за Леново MIIX 720 Таблета,

Rating 
DEN 2664.00

Од стока
Во магацинот

Компатибилност - Кенсингтон 2 начин лепило Леново MIIX 720 Приватност Филтер; да се најде privacy филтер кој е во право за вас, барај 'Кенсингтон Приватност Филтер Селектор" online.Се крие Лични анти-отсјај слој го намалува отсјај од надворешни извори на светлина, помага да се спречи око-вирус.Екран осетлив на допир Компатибилни - Погодни за употреба со екран на допир, плус Анти-Отпечатоци слој (до 3 H цврстина) се крие отпечатоци од прсти на филтерот за површината.Лесна Инсталација - на Работ на работ усогласување за совршено се вклопуваат со вашиот екран.

Детални спецификации

Додатоци на производи