• Свеж
Фокус Foodservice FMSEC2448GN Зелена Епоксидна Обложени Mobile Security Кафези, 2 Полици, 63 Зелени епоксидна Мислења, 1 Сет на casters со Браници, 24 x 48 x 63

Фокус Foodservice FMSEC2448GN Зелена Епоксидна Обложени Mobile Security Кафези, 2 Полици, 63 Зелени епоксидна Мислења, 1 Сет на casters

Rating 
DEN 1200.00

Од стока
Во магацинот

Алуминиум со Зелена Епоксидна Грб. 63" staked мислења. 5" полиуретан тркала. 1 сет на casters (2 вртливата & 2 вртливата w/сопирачки) со браници.Истите одлични карактеристики и изградба како нашите chromate модели, но во зелена епоксидна обложени заврши дека е погоден за влажни средини.Идеален за ситуации каде што сакате да се обезбеди одберете објекти, а не целиот ладилникот или замрзнувач.Секој комплет содржи два пред панели, двете странични панели, два назад панели, задниот панел собранието хардвер, и врвот јамка собранието хардвер.Mobile security кафези се состојат од зелена епоксидна обложени полиците, 4 секој FGN063 G 63" зелени епоксидна обложени мислења & 1 сет на casters (2 вртливата & 2 вртливата w/сопирачки) со браници.

Детални спецификации

Додатоци на производи