• Свеж
uxcell XURUI Овластени 2 ПАРЧИЊА XZ-15GQ22-Б SPDT НЕМА+NC Панел Планината Ролери Клипот Тип Микро Ограничување Прекинувачи Со Завртка Терминали

uxcell XURUI Овластени 2 ПАРЧИЊА XZ-15GQ22-Б SPDT НЕМА+NC Панел Планината Ролери Клипот Тип Микро Ограничување Прекинувачи Со Завртка

Rating 
DEN 371.76

Од стока
Во магацинот

Оценка : 15 A 250 VAC.НА макс. 350-450g RF мин. 114g за ВОНРЕДНИ max. 0.5 mm ОТ мин. 4.0 mm д-р макс. 0.1 mm OP 32.1+/-1.2 mm.Контакт Форма : SPDT НЕМА+КООРДИНАТОР.Работата на ветер : 0.1 mm-1m/s.Widly користи во апаратот, elctronic опрема, автоматска машина, комуникациска опрема, автомобили се електрични, апарати и инструменти, електро движење алатка итн.Features Adopt thermosetting пластика или термопластични;Нуди долго услуга и операции живот.Мал контакт јаз, snap sction, висока чувствителност и мали operatng travel Widly користи во апаратот, elctronic опрема, автоматска машина, комуникациска опрема, електрични, апарати и инструменти, електро движење алатка итн..Specification Rating : 15 A 250 VACOF max. 350-450g RF мин. 114g PT max. 0.5 mm OT мин. 4.0 mm MD max. 0.1 mm OP 32.1+/-1.2 mm Contact Форма : SPDT НЕМА+NCTerminal број : 3 Operation брзина : 0.1 mm-1m/s Insulation отпор : 100 Ohm Над DC500 VContact отпор : 25m Ohm почетна value Life : 100000 пати погоре(Електрични); 1000000 пати погоре(Механички)Заштита степен : IP40 Operating температура : -25~+80°CCertification : УЛ/CE/KC/TUVOverall големина : 50x62x17mm/1.97x2.44x0.67inch(L*W*H)Вкупна тежина : 116g Пакет Content2 x Microswitch.

Детални спецификации

Додатоци на производи