• Свеж
Био-Само грижа KF94 карантин маска(50pcs во кутија)(4-Слој, 3D форма, лесно здив, нема болка на уво)

Био-Само грижа KF94 карантин маска(50pcs во кутија)(4-Слој, 3D форма, лесно здив, нема болка на уво)

Rating 
DEN 295.20

Од стока
Во магацинот

Маска до 94% од filteration ефикасност. *Сите материјали на Био-Само грижа KF94 маска е од Кореја. *Лесно здив, Нема болка до уво кога ќе го носат за долго време. *Продажба на Дома-на Шопинг на Кореја, Сега. *3 D форма, 4-Слој. *Флексибилен уво бенд.

Детални спецификации

Додатоци на производи