• Свеж
Големиот Американски Закачалка Компанија Делукс Дрвени Одговараат на Закачалка со Сомот Бар и Орев Заврши, Кутија од 12 Голем 2 Инчен Широк Закачалки со Хром Вртлив?

Големиот Американски Закачалка Компанија Делукс Дрвени Одговараат на Закачалка со Сомот Бар и Орев Заврши, Кутија од 12 Голем 2 Инчен

Rating 
DEN 2209.68

Од стока
Во магацинот

Contoured Форма Имитира Природни Наклонот на Рамената за да се Зачува Формата на Вашиот парична Казна Облека. 360 Степени Вртливата Кука Прави Виси Облеката Лесно На Било Бар.Црн Сомот Не Се Лизга Бар Нежно Го Држи Вашите Панталони Во Место. 2 Инчен широки рамена се зачува формата на вашиот парична казна облека и го спречува брчки.Тешки Анти-Дамка Полиран Хром Хардвер.Одликувајќи 2" широки рамена и здрав тврдо тело и сомот бар за бесење панталони, овој луксузен закачалката е идеален за палта од која било големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи