• Свеж
HHWKSJ LED Светилка USB Полнење Светилка, Водоотпорен Светилка, Погодна за Отворен, Пешачење, Кампување

HHWKSJ LED Светилка USB Полнење Светилка, Водоотпорен Светилка, Погодна за Отворен, Пешачење, Кампување

Rating 
DEN 4439.52

Од стока
Во магацинот

Твое е дефинитивно најголемата мотивација за мене.Stepless затемнување : Долго притискање на допир копче за да направите stepless затемнување, кое е погодно за рачно прилагодување на светлината извор на било светлината, кои ви даваат подобра оперативни искуство.

Детални спецификации

Додатоци на производи