• Свеж
Kanworse Зора во Њујорк Платно Печатење Позадина Ѕид Mural Само Лепило Кора & Стап Позадината на Почетниот Занает Ѕид Decal Ѕид Постер Налепница за Дневна Соба

Kanworse Зора во Њујорк Платно Печатење Позадина Ѕид Mural Само Лепило Кора & Стап Позадината на Почетниот Занает Ѕид Decal Ѕид Постер

Rating 
DEN 239.76

Од стока
Во магацинот

ГОЛЕМИНА - Ова ѕид mural се сече на 6 парчиња за лесна инсталација, секој во 100"x24", вкупната големина е 100"x144".Погоден за посебна ѕид, кујна, спална соба, дневна соба, кујна кабинети, countertop, полици, фиока, ноќната, bookcase, провизии области, салон лагер, мебел, уметност, занает проекти, детската соба, трпезарија, ТВ на ѕид, софа во позадина, канцеларија ѕид декорација, итн. (Без оглед на тоа која големина ти цел, може да се добие целата шема пропорционална на големината!Исто така да прилагодите е достапен, ве молиме контактирајте со нас ако било други барања.Вие не треба да биде професионална.

Детални спецификации

Додатоци на производи