• Свеж
QFFL 5-Ниво Слајд Од Фиока за Складирање, Боја Крпа Складирање Полица, Тесен Возен Комунални Количка, Бања Кабинет со 4 Тркала, за Кујна, Дневна Соба и Тоалет

QFFL 5-Ниво Слајд Од Фиока за Складирање, Боја Крпа Складирање Полица, Тесен Возен Комунални Количка, Бања Кабинет со 4 Тркала, за

Rating 
DEN 611.76

Од стока
Во магацинот

Ќе се најдат на тесен јазот помеѓу фрижидер и ѕидот, или за миење и фен е малку непотребното?Ова 5 фиока тенок бања складирање кабинет се вклопува во различни мал простор и ви овозможува корисно за складирање решение што ќе може лесно да се претвори во простор за складирање.Одлично да се стави во-помеѓу вашиот миење и фен. 【Лесно да се Соберат】бања складирање количка е многу лесно да се инсталира без никакви дополнителни алатки. 【Се повеќе Вредности во споредба со дрвени или метални полица, овие PP фиоки ви помогне да се каже збогум на ' рѓа, дури и во тоалет.

Детални спецификации

Name:
Home Organizer Rack
Material:
Plastic
size:
30*40*84cm/12*16*33inch
Package content:
Drawer type Bathroom Rolling Cart
Note:
The size is manually measured, there is an error of 1-3cm, please forgive me

Додатоци на производи