• Свеж
Winco Хартиена Крпа Кабинет, Медиум, Од Не ' Рѓосувачки Челик

Winco Хартиена Крпа Кабинет, Медиум, Од Не ' Рѓосувачки Челик

Rating 
DEN 1114.80

Од стока
Во магацинот

Укина 400 C-Пати или 525 мулти-пати крпи (3-1/8" да 3-13/16") без корекција или адаптери.Мазна тело & машина за миење садови безбедно.WINCO е производител и увозник во светот на прибор и садови.Од садовите за flatware ние сме посветени да им обезбеди на професионални готвачи и restaurateurs со врвен квалитет на производите и услугите.Добар квалитет на производот.Winco ТД-700 ' Рѓосувачки Челик Хартиена Крпа Кабинет.

Детални спецификации

Додатоци на производи