• Свеж
КАРЛО GAVAZZI RGC1P60V30EA-Контактор, 1 Фаза, 30 A, DIN Железнички, 660 VAC, 1 Поле

КАРЛО GAVAZZI RGC1P60V30EA-Контактор, 1 Фаза, 30 A, DIN Железнички, 660 VAC, 1 Поле

Rating 
DEN 17808.00

Од стока
Во магацинот

Ro HS Согласност : Да.Ro HS Phthalates Во Согласност : Да +.SVHC : Нема SVHC (15-Јан-2019).Карактеристики : Оптоварување Тековната Индуктивен : 30 ARelay Монтажа : DIN Rail Operating Напон : 660 VACContact Конфигурација : -No.на Столбови : 1 Pole Switching Моќ AC3 : -Префрлување Тековната AC1 : -Серпентина Напон VAC Околија : 24 VCoil Напон VDC Околија : 24 VSwitching Моќ AC1 : -Оптоварување Тековната Resistive : -Префрлување Тековната AC3 : -Палета на производи : RGC1 Series Product Спецификација : Ro HS Согласност : Yes Ro HS Phthalates во Согласност : Да +SVHC : Нема SVHC (15-Јан-2019).

Детални спецификации

Додатоци на производи