• Свеж
15267-2RS Топката Имајќи,4Pcs Гума Запечатени Длабоко Ритам Топката Имајќи,15x26x7mm Имајќи Челик Топката Имајќи,за Машински алатки,Електронска Опрема,Пумпа Индустриј?

15267-2RS Топката Имајќи,4Pcs Гума Запечатени Длабоко Ритам Топката Имајќи,15x26x7mm Имајќи Челик Топката Имајќи,за Машински алатки,Електронска

Rating 
DEN 210.96

Од стока
Во магацинот

✍✍✍Направен од висок квалитет, имајќи челик, издржливи, со отпорност на абење и судир.Ви благодариме за вашето разбирање.Исклучителен дизајн, двете страни метал запечатени топката лого, со добра dustproof ефект.Спецификации : Модел : 15267-2 RS Материјал : имајќи челик, гума Количина : 4pcs Внатрешен дијаметар : 15mm / 0. ✍✍✍Исклучителен дизајн, двете страни метал запечатени топката лого, со добра dustproof ефект.Вграден-во прецизни микро имајќи го обезбедува непречено извршување и долг животен век.02 Дебелина : 7mm / 0.

Детални спецификации

Додатоци на производи