• Свеж
Bluetooth Етикета Печатач, Itari Превозот Етикета Печатач, Висока-Брзина на Безжичен Етикета Печатач, Термички Етикета Печатач Поддршка на Windows, MacOS и паметен Телефон, PDF Пр

Bluetooth Етикета Печатач, Itari Превозот Етикета Печатач, Висока-Брзина на Безжичен Етикета Печатач, Термички Етикета Печатач Поддршка

Rating 
DEN 698.40

Од стока
Во магацинот

PDF Печатари - Itari ви нуди слободен етикета уредување на софтвер lablife.Прв избор за онлајн продажба.Во споредба со нормален етикета принтери, тоа е едноставно, лесно и брзо.На itari етикета печатач е компатибилен со било која директна термичка етикета со ширина од 1" - 4.За било какви прашања за време на употреба и решавање на проблеми, ве молиме контактирајте со нас преку горенаведените методи.Ако имате било какви прашања во текот на инсталацијата, ве молиме проверете ја нашата видео во апликацијата за USB драјвер или упатството за поставување на нашиот веб сајт.Економски печатач - Професионални топлинска етикета печатачи може да го спаси стотици долари годишно во етикетирање трошоци, бидејќи тие се печати без мастило, тонери или лента.itari поддршка тим дава професионална и техничка поддршка преку е-маил, Whats App, и телефон.Врвен Безжичен Печатење Искуство - Со labelife софтвер и Bluetooth технологија, можете да го поврзете вашиот паметен телефон (Ipad) на bluetooth термички етикета печатач.

Детални спецификации

Додатоци на производи