• Свеж
VVBBS JLX Плоштадот Шупливи Забавува Домаќинство Бања Пластични Облека Складирање Играчка Sundrie

VVBBS JLX Плоштадот Шупливи Забавува Домаќинство Бања Пластични Облека Складирање Играчка Sundrie

Rating 
DEN 914.40

Од стока
Во магацинот

Стилски плоштадот исечок перење кошница.Направени на ЈП материјал, тоа е флексибилни и издржливи.Шупливи дизајн, дише, голем капацитет, стилски и убави.Дршката дизајн го прави полесно да се движат и лесен за употреба.Употреба : валкана облека кошеви, складирање кошеви, итн.Креативни модни шупливи перење кошница.Број на производи : 1.Производ материјал : PE.Производ во боја : розова боја, кафеава.Производ големина : должина 31cm, ширина 31cm, висина 30cm.Забелешка : Поради различни мерни методи и алатки, постојат одредени грешки.Забелешка : Поради осветлување проблеми, може да постојат некои хроматска аберација.Забелешка : Само на перење кошница да се продаде, не вклучувајќи и други помошни производи.

Детални спецификации

Додатоци на производи