• Свеж
Carus Алатка IFM KD001A Капацитивни Сензор 20~250 AC/DC Нови

Carus Алатка IFM KD001A Капацитивни Сензор 20~250 AC/DC Нови

Rating 
DEN 1788.00

Од стока
Во магацинот

Carus Алатка IFM KD001 A Капацитивни Сензор 20~250 AC/DC Нови.IFM KD001 A Капацитивни Сензор 20..250 AC/DC Нови Со комбинирани AC/DC излез и два жица технологијата Долго уреди со покажувач на опсег од 60 mm Лесно прилагодување на сетилните опсег преку potentiometer За апликации во опасни средини Стабилна домување за употреба во тешки индустриски средини.

Детални спецификации

Додатоци на производи