• Свеж
RYLAN Дрвени Сечкање Одбор со Нож во Собата и Режа, 6 Парче од Нерѓосувачки Челик Кујнски Нож Ножеви Сет со Нож Режа, Нож Сетови (Дрво)

RYLAN Дрвени Сечкање Одбор со Нож во Собата и Режа, 6 Парче од Нерѓосувачки Челик Кујнски Нож Ножеви Сет со Нож Режа, Нож Сетови

Rating 
DEN 1424.40

Од стока
Во магацинот

Совршен Подарок за вечери.Тие имаат Кафеава Дрвени рачки кои обезбедуваат цврст стисок на сите времиња.Можете да ги користите ножици да се намали храна предмети.Се откажам сечкање одбор и ножици кога не е во употреба за практично складирање.Вклучува : Четири ножеви, 1 ножици и сечкање одбор.Апарати за домаќинство/Кујнски Ножеви со мешавина од Брановидна и Прави Агли - Овие paring ножеви се апсолутен stalwart на сечкање блок.Подготвени да ја преземат на најзамрсените кулинарски давачки, овие минијатурни комунални ножеви се справи со голем број на прецизни задачи со импресивни агилност.Од де-помош, а jalapeño да deveining ракчиња, пилинг кромид, или сечкање лук, нема задача премногу детални.И со Швајцарската Класичен Paring Нож во Собата, 4 парчиња, ќе може да смета на наоѓање на вистинската алатка, во секое време.Со мек зафат contoured рачки, овие ножеви се обезбеди високо ергономски зафат што доведува до стрес-слободен сечење.На шупливи земјата рабовите на ножеви, го прави лесно да се намали преку месо, овошје и зеленчук со еднаква леснотија.Исто така, паметен дизајн на овие ножеви ги направи голем плус за вашата кујна и јадење простор.

Детални спецификации

Додатоци на производи