• Свеж
Baomain Притисни Копче за Префрлање TBSP-330 3P 3 Фаза 30A 3.7 KW Само за Заклучување за вклучување/Исклучување На Моќ

Baomain Притисни Копче за Префрлање TBSP-330 3P 3 Фаза 30A 3.7 KW Само за Заклучување за вклучување/Исклучување На Моќ

Rating 
DEN 246.96

Од стока
Во магацинот

Модел : BMBSP-330; Тип : Само за Заклучување ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ, 3 P.Актуелни : 30 A; Моќност : 3.7 KW.Вкупна Големина : 90 x 46 x 51mm / 3.5" x 1.8" x 2" (L*W*H).Тежина : 120g.Пакет Содржина : 1 x Push Копчето Switch.Оваа опција може да го контролираат вашиот мотор директно, Завртка терминали обезбеди лесно жици.Широко се користи во механичка опрема, текстилни машини, итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи